BLOG

Fotograf ślubny Kraków Teledysk ślubny

#zapowiedź #kraków

Tym razem udaliśmy się w okolice Krakowa by tam zrealizować reportaż , z przygotowań Jakuba i Anny. Ślub miał miejsce w pięknej i odrestaurowanej bazylice Bożego Ciała w Krakowie. Ślubu udzielał nowy proboszcz parafii który przygotował na tą okazję piękne i bardzo osobiste kazanie.   To z pewnością jeden z najpiękniejszych i największych kościołów w Krakowie. Film ślubny przed takim ołtarzem z pewnością na długo zapadnie w pamięci.  Wesele odbyło się w klimatycznej Starej Zajezdni  położonej na terenie historycznej dzielnicy Krakowa Kazimierza. Warto podkreślić muzyczną wprawę zespołu De Colt z Krakowa.Polecamy !

pan_mlody_arte_studio
pan_mlody_detale_arte_studio
pan_mlody2_arte_studio
panna_mloda2_arte_studio
panna_mloda_arte_studio

slub_Krakow

slub_Krakow_arte_studio

slub2_Krakow_arte_studio

wesele_arte_studio

 

#zapowiedź #częstochowa

Do Częstochowy zaprosili nas Martyna  i Adam które swoje sakramentalne tak powiedzieli w Częstochowskiej katedrze.Wesele  odbyło się w Olsztynie w pięknej karczmie wsród ruin zamku. Było tak pięknie ! Muzykę zapewniał wyjątkowy niepowtarzalny zespół This Cover Band. Było wyjątkowo !

film
film 2
film 3
film 5
film 6

#bridgemaids

druhny4-2
pannamloda5-2

#wedding

   

slub

 

#4K VIDEO DRON

Już niedługo fantastyczna wiadomość dla wszystkich posiadaczy TV Ultra HD – nasz zespół pracuje nad nową ofertą – filmu ślubnego  niesamowitej rozdzielczości 4K.

Szczegóły w naszej ofercie !

Wszystkich zainteresowanych aktualnymi promocjami i wydarzeniami dotyczącym ARTE Studio zapraszamy serdecznie na nasz profil na fb

http://www.facebook.com/artestudiofilmfoto

Warto postawić  na sprawdzoną firmę  – profesjonalistów, którzy dzięki doświadczeniu odnajdą się w reportażowym stylu  i potrafią  dzieki montażowi wyczarować naprawdę piękne filmy i teledysk ślubny. Takich firm jest coraz więcej. Teledysk ślubny to firma która działa od 2012 roku – założona przez fanów kina i fotografii.  Narzeczeni  powinni przed podjęciem decyzji  oglądnąc portfolio. Warto spotkać się z kamerzystą osobiście i zobaczyć kilka filmów jego autorstwa.  Jest duża różnica pomiędzy wyborem najtańszego pakietu z jedną kamerą a dwoma operatorami kamer. Film ślubny jest dużo bardziej dynamiczny i co przy dużych weselach ( powyżej 120 gości ) ma ogromne znaczenie – łatwiej uchwycić wszystkie wzruszające momenty. Film ślubny to przede wszystkim oferta dla osób które budują rodzinne tradycje i chcą po kilku – kilkunastu latach pokazać jak wyglądał ślub swojej nowej rodzinie.  Teraz kamerzysta jest operatorem, montażystą i reżyserem w jednym. Jest artystą. Potrafi łapać uchwytne chwile. Zdjęcia na pewno oglądamy częściej, ale  rezygnacji z filmu video prędzej czy później będziemy żałować.

Więcej na ten temat tutaj :LINK

Ślub należy do tych chwil w życiu, które warto utrwalić na zawsze.

Zdjęcia ślubne, video ze ślubu, Kraków

Jako doświadczony kamerzysta ślubny, Kraków wiem, że w video ślubnym nie chodzi o zrobienie filmu, ale o wydobycie z niego tego, co najlepsze i najważniejsze.   Dlatego też oferowane przeze mnie filmy ślubne są jedyne w swoim rodzaju, inne niż wszystkie. Moje filmy ślubne utrwalają każde spojrzenie, dotyk dłoni, każdą urojoną ze szczęścia łzę, każdy uśmiech tak, by z pozoru ulotne chwile stały się wieczne. Jako doświadczony kamerzysta ślubny, znam potrzeby Młodych i wychodzę im naprzeciw. Wykonuję reportaże z przygotowań do uroczystości, z samej ceremonii, jak i uroczystości weselnej. Wykonuję także nietuzinkowe zdjęcia plenerowe. Oferowany przeze mnie film z jednej strony jest ekspresyjny i spontaniczny, z drugiej zmysłowy i owiana nutką tajemnicy. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi wideofilmowania, w konkurencyjnych cenach. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że ważne momenty w życiu każdego człowieka, należy utrwalić za pomocą filmu i fotografii. To właśnie one zatrzymają ulotne wrażenia. To zadanie – wypełnia nasz kamerzysta z Krakowa i Warszawy.

Film ślubny

Kamerzysta

teledyski ślubne kamerzysta

Świadczę swoje jako fotograf ślubny głównie na terenie miast : Kraków,  Zakopane Warszawa, Nowy Targ, Tarnów Nowy Sącz, Limanowa Zapraszam Pary z całej polski i nie tylko – jeśli tylko interesuje Was fotografia ślubna lub film to jestem do dyspozycji.