FOTOGRAF ŚLUBNY

Fotograf ślubny Kraków Teledysk ślubny

     ARTE STUDIO –  Fotograf na ślub i wesele Kraków

Doświadczony fotograf.  Pracujemy na profesjonalnych aparatach canon i jasnych obiektywach.

Przekazujemy wszystkie zdjęcia w postaci elektronicznej po podstawowej obróbce.

Bezpłatny dojazd do 100km Kraków / Warszawa

Oferujemy

  Reportaż ślubny
  Plener ślubny
  Zagraniczna sesja ślubna
  Sesja narzeczeńska
  Elopment
  Sesja zaręczynowa
  Zdjęcia rodzinne


Jako fotograf ślubny przywiązuję ogromną wagę do tego by stworzyć dla Was wyjątkowe zdjęcia ślubne . Dużą uwagę zwracam także na waszą rodzinę i znajomych, tak by wysokiej jakości album ślubny był jedną z najpiękniejszych pamiątek ze ślubu i wesela Zdjęcia ślubne przez wiele lat wywołują cudowne wspomnienia i radość. Fotograf na ślub Kraków. Jako fotograf na ślub i wesele – staram się fotografować w sposób dyskretny i nie stresować pary młodej. Chętnie pomogę dobrą radą o czym przekonało się już wiele moich cudownych par, dla których miałem przyjemność wykonać reportaż ślubny.

Olga & Piotr

http://www.teledysk-slubny.pl/slub-i-wesele-na-podhalu/

Maria & Piotr

Adriana & Szymon

Klaudia & Sebastian

Iwona & David


Patrycja & Szymon

Plener ślubny A.D 2018

Plener ślubny

Nasza Oferta


FOTO GOLD

przygotowania, kościół i przyjęcie weselne do 1:00 minimum 500 wyjątkowych ujęć

plener w innym dniu w tygodniu

wszystkie zdjęcia z podstawową obróbką

galeria zdjęć w internecie

Pendrive ze wszystkimi zdjęciami (duże i małe)

Fotoksiążka

Cena 3250zł

FOTO SILVER

  • Zdjęcia z Ceremoni zaślubin i przyjęcie weselne do 1:00
  • minimum 300 wyjątkowych ujęć
  • PLUS mini-plener w czasie przyjęcia weselnego
  • wszystkie zdjęcia z podstawową obróbką
  • galeria zdjęć w internecie
  • Pendrive ze wszystkimi zdjęciami (duże i małe)
  • CENA 2200zł

Fotograf ślubny – Arte Studio ! Znana w Małopolsce marka która jest prekursorem teledysku ślubnego i od dawna zachwyca swoich klientów pięknymi kadrami i naturalnymi kolorami teraz przedstawia naturalne i niepozowane zdjęcia ślubne. Główny założyciel Studia od czasu swojej młodości inspirował się filmami wielkiego ekranu. Pod jego okiem marka Arte Studio stała się jedną z najbardziej znanych firm ślubnych w Polsce. Obojętne czy wybierzecie piękne fotografie ślubne czy teledysk ślubny czy też klasyczny film ślubny od Arte Studio, gwarantujemy niezapomniane emocje ! Na naszej stronie Arte Studio w znajdziesz także porady – jak dobrze wybrać fotografa i czym należy się kierować przy wyborze kamerzysty na ślub. W naszych zdjęciach Arte Studio znajdziesz wszystko co poruszy Twoje serce!

 

Fotografia ślubna Kraków

Przeglądając zdjęcia ślubne znajomych wspominacie szczęśliwy czas. Chcecie żeby Wasze najważniejsze chwile upamiętniły wyjątkowe fotografie ślubne. Ja jako fotograf ślubny obserwuję i opowiadam zdjęciami historię, historię Waszego ślubu. Jestem Waszymi oczami aby po latach te zdjęcia ślubne stały się idealnym wspomnieniem tych pięknych chwil. Jeśli fotografia ślubna ma wzruszać pobudzać emocje zdjęcia pokazujące śmiech, łzy , muzyka to emocje które emanują z każdego kadru to właśnie zdjęcia ślubne. Jako fotograf ślubny pokazuję wszystkie te ulotne momenty, prawdziwe i naturalne. Wiem, że szukając fotografa będziecie mieć głowę pełną pytań więc przygotowałem krótki artykuł, który udzieli Wam odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania – fotograf na ślub. Świadczę swoje jako fotograf ślubny głównie na terenie miast : Kraków,  Zakopane Warszawa, Nowy Targ, Tarnów Nowy Sącz, Limanowa Zapraszam Pary z całej polski i nie tylko – jeśli tylko interesuje Was fotografia ślubna lub film to jestem do dyspozycji.

Szukasz fotografa w Krakowie?

ARTE STUDIO – obejrzyjcie moje zdjęcia ślubne i zapytajcie o termin.