BLOG

Luty 4, 2014

 Kilka ujęć z pięknego wesela w Kuźni Kulturalnej w Warszawie

Wesele

filmslubny6

filmslubny4

filmslubny5

filmslubny3

 

Kolarze z pięknego ślubu  Kasi & Wojtka

     Wiecej zdjęć tutaj

slub

Panna-mloda

Nowości w sezonie ślubnym 2018 !

Wiemy jak efektowne potrafią być takie ujęcia i jak dodają blasku filmowi ślubnemu.  Dla naszych młodych par biorących ślub w 2018 roku przygotowaliśmy promocyjną ofertę na zdjęcia z powietrza.  Przy wyborze pakietu z dwoma operatorami kamery oferujemy nagrania z drona za 50% ceny.

Ujecia_dron_film_slubny

 

 

 Zapraszamy na nasz oficjalny profil w serwisie instagram

instagram

 

Przygotowania do nowego sezonu ślubnego 2017.

Nie możemy się już doczekać nowego sezonu 2017.
Testujemy sprzęt, przygotowujemy dla naszych klientów kilka niespodzianek ale o tym wkrótce..

ślubne Kraków

fotograf krakow

Film  Ślubny w 4K !

Już niedługo fantastyczna wiadomość dla wszystkich posiadaczy TV Ultra HD – nasz zespół pracuje nad nową ofertą – filmu ślubnego  niesamowitej rozdzielczości 4K.

Szczegóły w naszej ofercie !

4K

Facebookowa promocja

Wszystkich zainteresowanych aktualnymi promocjami i wydarzeniami dotyczącymi teledysk-slubny.pl zapraszamy serdecznie na nasz profil na fb http://www.facebook.com/teledyskslubny

Tylko do końca roku przy zamówieniu dowolnej sesji zdjęciowej dla was będzie działać rabat w 25% na nasze usługi fotograficzne!🔥🔥

*oferta dotyczy sesji portretowych, narzeczeńskich oraz ślubnych
**wykorzystać sesję zamówioną w ramach tej promocji można do 15 marca 2017

Wybór kamerzysty na wesele

Warto postawić  na sprawdzoną firmę  – profesjonalistów, którzy dzięki doświadczeniu odnajdą się w reportażowym stylu  i potrafią  dzieki montażowi wyczarować naprawdę piękne filmy i teledysk ślubny. Takich firm jest coraz więcej. Teledysk ślubny to firma która działa od 2012 roku – założona przez fanów kina i fotografii.  Narzeczeni  powinni przed podjęciem decyzji   oglądnąc portfolio. Warto spotkać się z kamerzystą osobiście i zobaczyć kilka filmów jego autorstwa.  Jest duża różnica pomiędzy wyborem najtańszego pakietu z jedną kamerą a dwoma operatorami kamer. Film ślubny jest dużo bardziej dynamiczny i co przy dużych weselach ( powyżej 120 gości ) ma ogromne znaczenie – łatwiej uchwycić wszystkie wzruszające momenty. Film ślubny to przede wszystkim oferta dla osób które budują rodzinne tradycje i chcą po kilku – kilkunastu latach pokazać jak wyglądał ślub swojej nowej rodzinie.  Teraz kamerzysta jest operatorem, montażystą i reżyserem w jednym. Jest artystą. Potrafi łapać uchwytne chwile.

Zdjęcia na pewno oglądamy częściej, ale  rezygnacji z filmu video prędzej czy później będziemy żałować.

 Więcej na ten temat tutaj :LINK

Nasza nowa okładka

angelika2

 

Filmowanie

Na filmie utrwalamy  wszystkie najważniejsze chwile, ale też nieoczekiwane momenty.  Nie interesuje nas filmowanie podwiązki czy wiązanie buta 😉 ale emocje i uczucia.

Na ostatni w sezonie  2015 ślub wybraliśmy się  do Limanowej  Limanowa kamerzysta

Monika & Mateusz

Limanowa kamerzysta

Limanowa kamerzysta 2

Limanowa kamerzysta

Limanowa kamerzysta

#dron #kamerzysta #kraków

Kolejna nasza  produkcja tym razem zostaliśmy zaproszenie na ślub Ani i Pawła w kolegiacie św Anny w Krakowie AniaDVD okładka ślubna

zdjęcie z okładki Kasia Wilk

 

 

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne

LINK:

Galeria 2013

Galeria 2012 

 

 Zdjęcia ślubne

Nasz kamerzysta tym razem w roli fotografa:

 

1

2

Zdjęcia ślubne, video ze ślubu, Kraków Ślub należy do tych chwil w życiu, które warto utrwalić na zawsze.

Jako doświadczony kamerzysta ślubny, Kraków wiem, że w video ślubnym nie chodzi o zrobienie filmu, ale o wydobycie z niego tego, co najlepsze i najważniejsze.   Dlatego też oferowane przeze mnie filmy ślubne są jedyne w swoim rodzaju, inne niż wszystkie. Moje filmy ślubne utrwalają każde spojrzenie, dotyk dłoni, każdą urojoną ze szczęścia łzę, każdy uśmiech tak, by z pozoru ulotne chwile stały się wieczne. Jako doświadczony kamerzysta ślubny, znam potrzeby Młodych i wychodzę im naprzeciw. Wykonuję reportaże z przygotowań do uroczystości, z samej ceremonii, jak i uroczystości weselnej. Wykonuję także nietuzinkowe zdjęcia plenerowe. Oferowany przeze mnie film z jednej strony jest ekspresyjny i spontaniczny, z drugiej zmysłowy i owiana nutką tajemnicy. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi wideofilmowania, w konkurencyjnych cenach. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że ważne momenty w życiu każdego człowieka, należy utrwalić za pomocą filmu i fotografii. To właśnie one zatrzymają ulotne wrażenia. To zadanie – wypełni nasz kamerzysta z Krakowa i Warszawy.

Masz pytania ? napisz do nas !

Film ślubny

Kamerzysta

teledyski ślubne kamerzysta

Teledysk-slubny