BLOG

Luty 4, 2014

 

 

#zapowiedź #częstochowa

film

film 2

film 3

 

film 5

film 6

#dron

Czy warto wybrać pakiet filmu ślubnego  z dronem  ?  Zobaczcie ujęcia Pięknego Krakowa z naszego drona

#bridgemaids

druhny4-2

pannamloda5-2

#wedding

     Wiecej zdjęć tutaj

slub

#Nowości  2018/2019

Wiemy jak efektowne potrafią być takie ujęcia i jak dodają blasku filmowi ślubnemu.  Dla naszych młodych par biorących ślub w 2018 roku przygotowaliśmy promocyjną ofertę na zdjęcia z powietrza.  Przy wyborze pakietu z dwoma operatorami kamery oferujemy nagrania z drona za 50% ceny.

Ujecia_dron_film_slubny

 

#instagram

instagram

 

 

#4K VIDEO

Już niedługo fantastyczna wiadomość dla wszystkich posiadaczy TV Ultra HD – nasz zespół pracuje nad nową ofertą – filmu ślubnego  niesamowitej rozdzielczości 4K.

Szczegóły w naszej ofercie !

Wszystkich zainteresowanych aktualnymi promocjami i wydarzeniami dotyczącymi teledysk-slubny.pl zapraszamy serdecznie na nasz profil na fb http://www.facebook.com/teledyskslubny

Tylko do końca roku przy zamówieniu dowolnej sesji zdjęciowej dla was będzie działać rabat w 25% na nasze usługi fotograficzne!🔥🔥

*oferta dotyczy sesji portretowych, narzeczeńskich oraz ślubnych
**wykorzystać sesję zamówioną w ramach tej promocji można do 15 marca 2017

Warto postawić  na sprawdzoną firmę  – profesjonalistów, którzy dzięki doświadczeniu odnajdą się w reportażowym stylu  i potrafią  dzieki montażowi wyczarować naprawdę piękne filmy i teledysk ślubny. Takich firm jest coraz więcej. Teledysk ślubny to firma która działa od 2012 roku – założona przez fanów kina i fotografii.  Narzeczeni  powinni przed podjęciem decyzji   oglądnąc portfolio. Warto spotkać się z kamerzystą osobiście i zobaczyć kilka filmów jego autorstwa.  Jest duża różnica pomiędzy wyborem najtańszego pakietu z jedną kamerą a dwoma operatorami kamer. Film ślubny jest dużo bardziej dynamiczny i co przy dużych weselach ( powyżej 120 gości ) ma ogromne znaczenie – łatwiej uchwycić wszystkie wzruszające momenty. Film ślubny to przede wszystkim oferta dla osób które budują rodzinne tradycje i chcą po kilku – kilkunastu latach pokazać jak wyglądał ślub swojej nowej rodzinie.  Teraz kamerzysta jest operatorem, montażystą i reżyserem w jednym. Jest artystą. Potrafi łapać uchwytne chwile. Zdjęcia na pewno oglądamy częściej, ale  rezygnacji z filmu video prędzej czy później będziemy żałować.

Więcej na ten temat tutaj :LINK

angelika2

Zdjęcia ślubne, video ze ślubu, Kraków

Ślub należy do tych chwil w życiu, które warto utrwalić na zawsze.

Jako doświadczony kamerzysta ślubny, Kraków wiem, że w video ślubnym nie chodzi o zrobienie filmu, ale o wydobycie z niego tego, co najlepsze i najważniejsze.   Dlatego też oferowane przeze mnie filmy ślubne są jedyne w swoim rodzaju, inne niż wszystkie. Moje filmy ślubne utrwalają każde spojrzenie, dotyk dłoni, każdą urojoną ze szczęścia łzę, każdy uśmiech tak, by z pozoru ulotne chwile stały się wieczne. Jako doświadczony kamerzysta ślubny, znam potrzeby Młodych i wychodzę im naprzeciw. Wykonuję reportaże z przygotowań do uroczystości, z samej ceremonii, jak i uroczystości weselnej. Wykonuję także nietuzinkowe zdjęcia plenerowe. Oferowany przeze mnie film z jednej strony jest ekspresyjny i spontaniczny, z drugiej zmysłowy i owiana nutką tajemnicy. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi wideofilmowania, w konkurencyjnych cenach. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że ważne momenty w życiu każdego człowieka, należy utrwalić za pomocą filmu i fotografii. To właśnie one zatrzymają ulotne wrażenia. To zadanie – wypełnia nasz kamerzysta z Krakowa i Warszawy.

Masz pytania ? napisz do nas !

Film ślubny

Kamerzysta

teledyski ślubne kamerzysta

ARTE studio Teledysk-slubny /DRON /4K